سردتر ایران بازار قانون ماشین قانونی

سردتر: ایران بازار قانون ماشین قانونی شیشه دودی فصل گرما پلیس

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برانکویی که می‌خواهد هر لحظه «برانکو» باشد، به هر قیمت!

به گزارش خبرآنلاین، جهت صدرنشین لیگ کشور عزیزمان ایران که دومین قهرمانی متوالی در لیگ برتر حتی از آخر لیگ هم به آنها نزدیک تر هست، شکست ۳-۱ در آسیا برابر السد م

برانکویی که می‌خواهد هر لحظه «برانکو» باشد، به هر قیمت!

برانکویی که می خواهد هر لحظه «برانکو» باشد، به هر قیمت!

عبارات مهم : برانکو

شب گذشته دوباره چند اشتباه پرسپولیس را برابر السد بازنده کرد.

به گزارش خبرآنلاین، جهت صدرنشین لیگ کشور عزیزمان ایران که دومین قهرمانی متوالی در لیگ برتر حتی از آخر لیگ هم به آنها نزدیک تر هست، شکست ۳-۱ در آسیا برابر السد می تواند زیاد از هرچیز شبیه یک تلنگر باشد. پرسپولیس برانکو خیلی آماده هست. آنها فصل پیش در گروه فوت حضور داشتند و تا نیمه نهایی رسیدند، بعد افزایش آنها در این فصل هم قابل آینده نگری هست، ولی با توجه به یک سری نکات که قاعده هر لحظه برانکو بودن، به مرد کروات نیمکت پرسپولیس اجازه عوض کردن ایجاد کردن را نمی دهد. تغییراتی که حتی اگر همان فصل پیش هم اعمال می شد، شاید تیمش را حتی بالاتر از نیمه نهایی هم می برد.

شاید برانکو حق داشته باشد. او در فصل اول حضورش در پرسپولیس، پا به پای حریفن جلو رفت. گل خورد، چند برابر در هر بازی گل زد. امتیاز از دست، زیاد و زیاد امتیاز گرفت. ولی در نهایت به خاطر همان گل های خورده قهرمانی را از دست داد. همه چیز از همینجا شروع شد. سبک بازی کمی عوض کردن کرد و استفاده از دو هافبک دفاعی در دستور کار قرار گرفت. مخصوصا در روزهایی که یکی از بین فرشاد احمدزاده و وحید امیری و مسلمان مصدوم یا محروم بودند. این روند ادامه پیدا کرد. برانکو با این عوض کردن قهرمان شد و این فصل هم پای عقاید خودش ایستاده هست. همچنان از دو هافبک دفاعی استفاده می کند. حتی زمانی که گل عقب هست. فرقی هم نمی کند در پایتخت کشور عزیزمان ایران بازی داشته باشد یا قطر. صدرنشین لیگ باشد یا تیمی آماده جهت صعود. تغییرناپذیرترین توصیه در پرسپولیس این چند سال، عقاید برانکو بوده. ولی آیا افراط تا این حد خوب است؟

برانکویی که می‌خواهد هر لحظه «برانکو» باشد، به هر قیمت!

بر هیچکس پوشیده نیست که اگر پرسپولیس امروز اینجا ایستاده و هواداران عالی ترین تیم تاریخ خود را می بینند، برانکو زیاد از هر عامل دیگری نقش در این اتفاق داشته هست. برخوردهای قاطع با بازیکنان خاطی، اعتماد به جوان ها و بازیکن سازی او در این سه فصل از نکاتی بودند که اصلا نمی شود به این سادگی ها از آنها عبور کرد. ولی بعضی تصمیمات برانکو اشتباه هستند. شاید خود او این را بداند. ولی برانکو بودنش به او اجازه ندهد که تغییری در روندش ایجاد کند. به عنوان نمونه همین استفاده از دو هافبک دفاعی حتی جهت زمانی که تیم عقب است.

نیمکت نشین کردن مسلمان، تعویض های تاثیرگذار ولی دیر و … . همه این ها چیزهایی است که در نتیجه های پرسپولیس مخصوصا در آسیا تاثیرگذار بودند. پرسپولیس در دو فصل گذشته خیلی کم تن به شکست داده. ولی مراجعه به شکست های تیم برانکو و مرور اتفاقات بازی مشخص می کند، گاهی وقت ها لجاجت پروفسور کار دست خودش و تیمش داده هست. مثل دربی ۳-۲ فصل پیش و الان هم دیدار شب گذشته برابر السد. دیداری که فقط نیاز به چند تصمیم متفاوت از برانکو داشت. برانکویی که قهرمان شدن اصلا زیاد از ‹‹برانکو›› بون برایش مهم نیست!

به گزارش خبرآنلاین، جهت صدرنشین لیگ کشور عزیزمان ایران که دومین قهرمانی متوالی در لیگ برتر حتی از آخر لیگ هم به آنها نزدیک تر هست، شکست ۳-۱ در آسیا برابر السد م

واژه های کلیدی: برانکو | استفاده | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog