سردتر ایران بازار قانون ماشین قانونی

سردتر: ایران بازار قانون ماشین قانونی شیشه دودی فصل گرما پلیس

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «هیات مدیره» برایم جالب است/ تلویزیون در شهرستان‌ها مخاطب دارد ، احسان کرمی

احسان کرمی مجری و بازیگر با اشاره به بازی در سریال «هیات مدیره» بیان کرد که همکاری با مازیار میری کارگردان این سریال برایش جالب بوده است.

«هیات مدیره» برایم جالب است/ تلویزیون در شهرستان‌ها مخاطب دارد ، احسان کرمی

احسان کرمی: «هیات مدیره» برایم جالب است/ تلویزیون در شهرستان ها مخاطب دارد

عبارات مهم : زندگی

احسان کرمی مجری و بازیگر با اشاره به بازی در سریال «هیات مدیره» بیان کرد که همکاری با مازیار میری کارگردان این سریال برایش جالب بوده است.

احسان کرمی راجع به سریال «هیات مدیره» و نقشی که در آن ایفا می کند به مهر گفت: من یک شخصیت کاملا رئال را در این سریال بازی می کنم که از طبقه میانگین جامعه است.

وی ادامه داد: این شخصیت مثل بسیاری از جوانان است که در ابتدای زندگی متاهلی همه چیز را از نو می سازند. در این سریال نقش همسر را حدیث میرامینی ایف می کند.

کرمی با اشاره به حضورش در این سریال تلویزیونی که این روزها در حال تصویربرداری هست، عنوان کرد: من به اینکه در چه مدیوم نمایشی بازی کنم، فکر نمی کنم و بین تئاتر، سینما و تلویزیون خود اثر و کار است که برایم اهمیت پیدا می کند. البته هیچ گاه فکر نمی کردم که در یک سریال تلویزیونی نقش ایفا کنم و برنامه زندگی شخصی من چیز دیگری بود.

این مجری تلویزیون راجع به حضورش در این سریال توضیح داد: کار کردن با این تیم و شخص مازیار میری برایم جالب بود و حتی همه می گفتند که اگر قبول نکنم به وقت های خود پشت پا زده ام.

وی راجع به اینکه سریال های تلویزیون مخاطب دارند یا خیر؟ اظهار کرد: ممکن است سریالی امروز خیلی کم دیده شود ولی ۱۰ سال دیگر به خوبی به آن توجه شود بنابراین من به این مسایل اهمیتی نمی دهم. من به کارنامه خودم توجه می کنم و اینکه به طور مثال در سریال «هیات مدیره» مازیار میری بازی کرده ام.

بازیگر سریال «هیات مدیره» در آخر تصریح کرد: به نظر من کار خوب در هر رسانه ای که باشد شنیده و دیده می شود ولی قبول دارم که اکنون بازار مسابقه بسیار سخت و سنگین هست. ما در پایتخت کشور عزیزمان ایران با ریزش مخاطب تلویزیون مواجه هستیم ولی همچنان در شهرستان ها و در بافت سنتی جوامع، تلویزیون اهمیت دارد و حتی مادر خود من اعتقاد است که سریال های تلویزیون را باید ببیند.

«هیات مدیره» برایم جالب است/ تلویزیون در شهرستان‌ها مخاطب دارد ، احسان کرمی

واژه های کلیدی: زندگی | سریال | مخاطب | سریالی | تلویزیون | تلویزیون | احسان کرمی | مازیار میری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog