سردتر ایران بازار قانون ماشین قانونی

سردتر: ایران بازار قانون ماشین قانونی شیشه دودی فصل گرما پلیس

گت بلاگز اخبار حوادث دزدی مرد سابقه‌دار از منزل رفقا

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سارقی که با طرح دوستی با مالباخته اقدام به دزدی از خانه‌اش کرده بود، خبر داد. 

دزدی مرد سابقه دار از منزل رفقا

عبارات مهم : ایران

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سارقی که با طرح دوستی با مالباخته اقدام به دزدی از منزل اش کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایسنا، در تاریخ ۱۷ خرداد ماه امسال از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره دزدی منزل در خیابان زرافشان به کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس اعلام شد که با حضور مأموران در محل، صاحبخانه در اظهاراتش به آنان گفت که یکی از دوستانش به نام امیرمسعود. ب با همدستی فرد دیگری، با ترساندن سلاح سرد و بعد از بستن دست و پا و محبوس کردن وی، اقدام به دزدی تمامی اموال باارزش داخل منزل اش کرده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان دزدی به عنف منزل و به دستور بازپرس شعبه ۱۴ دادسرای ناحیه ۲ تهران، پرونده جهت پیگیری در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار داده شد و مالباخته بعد از حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: حوالی ساعت هشت شب روز ۱۷ خرداد ماه یکی از دوستانم به نام امیرمسعود جهت مهمانی به منزل من آمد، حدودا ساعت ۱۱ شب و مشغول خوردن شام بودیم که ناگهان فرد غریبه ای بدون آنکه در منزل را جهت کسی باز کرده باشم، با چاقو وارد منزل شد که به حضورش در منزل اعتراض کرده و از امیرمسعود جهت دستگیری او درخواست کمک کردم ولی در کمال تعجب، ناگهان امیرمسعود به همراه این شخص به سمت من حمله ور شده است و ضمن ضرب و شتم شدید، اقدام به بستن دست و پا و محبوس کردنم در یکی از اتاق های منزل کردند و بعد از آن با دزدی تمامی اموال باارزش داخل منزل مشمول بر طلاجات، دلار و ارز خارجی، گوشی گوشی و وجه نقد مجموعا به ارزش تقریبی ۳۵ میلیون تومان، اقدام به دزدی ماشین شخصی بنده کرده و از محل متواری شدند.

دزدی مرد سابقه‌دار از منزل رفقا

با شروع تحقیقات، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که مالباخته بواسطه یکی از دوستانش با “امیر مسعود. ب” آشنا شده است ولی طی یک سال رابطه دوستی که با وی داشته، هیچگاه به محل زندگی اش در شهرستان اسلامشهر مراجعه نکرده و تنها اطلاعاتی ناقص در خصوص امیرمسعود و محل سکونتش دارد. کارها پلیسی جهت شناسایی و دستگیری امیرمسعود در دستور کار کارآگاهان قرار داده شد و آنان با شناسایی مخفیگاه امیرمسعود در اسلامشهر، به این شهرستان اعزام شده است و در تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که مدتی است امیرمسعود در محل سکونتش تردد ندارد.

در ادامه تحقیقات و با ثبت مشخصات امیرمسعود در سیستم جامع پلیس به عنوان متهم تحت تعقیب پلیس آگاهی، کارآگاهان پایگاه دوم آگاهی اطلاع پیدا کردند که امیرمسعود مدتی بعد از دزدی به عنف منزل در شهرک قدس، اقدام به تشکیل گروه سارقان به عنف در پوشش مسافرکش با استفاده از خودروهای مسروقه کرده و بعد از ارتکاب ده ها فقره دزدی به این شیوه و شگرد در اسلامشهر و بزرگراه ساوه، به وسیله پلیس آگاهی اسلامشهر دستگیر و روانه زندان شده است است که به همین جهت ضمن هماهنگی با مقام قضایی، امیرمسعود در اختیار پایگاه دوم آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سارقی که با طرح دوستی با مالباخته اقدام به دزدی از خانه‌اش کرده بود، خبر داد. 

امیرمسعود درهمان تحقیقات اولیه و مواجه حضوری با شاکی پرونده، صراحتا به طراحی دزدی به عنف منزل اعتراف و یکی از فرزند محل هایش به نام حسن. م ۲۴ ساله را نیز به عنوان همدست خود معرفی کرد.

وی در خصوص نحوه انجام دزدی منزل دوستش به کارآگاهان گفت: با حسن قرار گذاشتیم تا در شب دزدی ابتدا من به عنوان مهمان به داخل منزل رفته و بعد از بررسی اوضاع داخل منزل و اطمینان از تنها بودن مالباخته در منزل را جهت حسن باز کنم.

در ادامه تحقیقات و با شناسایی حسن. م در زندان، او نیز به پایگاه دوم آگاهی انتقال یافته و در همان تحقیقات اولیه به همکاری در دزدی به عنف منزل در شهرک قدس اعتراف کرد.

دزدی مرد سابقه‌دار از منزل رفقا

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی، مدیر پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که متهمان پرونده با فروش اموال مسروقه، بیش از دو ماه در جزیره کیش حضور داشته و بعد از آن در قالب دزدی های به عنف در پوشش مسافرکش سایر کارها مجرمانه خود را اینبار در شهرستان اسلامشهر ادامه داده اند.

گزافی افزود: متهمان با قرار قانونی و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفتند.

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سارقی که با طرح دوستی با مالباخته اقدام به دزدی از خانه‌اش کرده بود، خبر داد. 

واژه های کلیدی: ایران | تحقیقات | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog