سردتر ایران بازار قانون ماشین قانونی

سردتر: ایران بازار قانون ماشین قانونی شیشه دودی فصل گرما پلیس

گت بلاگز اخبار حوادث جنایت آتشین آخر دوستی پنهانی

مرد جوان بعد از درگیری با دختر مورد‌ علاقه‌اش او را خفه کرد و جهت پنهان ماندن راز جنایت، جسد مقتول را به آتش کشید. 

جنایت آتشین آخر دوستی پنهانی

عبارات مهم : جنایت

مرد جوان بعد از درگیری با دختر مورد علاقه اش او را خفه کرد و جهت پنهان ماندن راز جنایت، جسد مقتول را به آتش کشید.

به گزارش جام جم، اوایل پاییز امسال خانواده ای با حضور در پلیس آگاهی اسلامشهر از ناپدید شدن دختر جوانشان خبر داد. با تحقیق از این خانواده معلوم شد که فرزند آنها جهت خرید از منزل بیرون رفته و برنگشته، تلفن همراهش هم خاموش هست. همه جا را جست وجو کرده اند، ولی موفق به یافتن وی نشده اند.

با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات جهت یافتن دختر گمشده ادامه داشت تا این که ماموران در جریان تحقیقات متوجه شدند او با پسر جوانی ارتباط دوستی داشته و آخرین بار نیز با وی دیده شده است است.

جنایت آتشین آخر دوستی پنهانی

ماموران تحقیقات را روی پسر جوان متمرکز کردند. جست وجوها ادامه داشت تا این که ماموران متوجه شدند پسر جوان منزل اش را ترک کرده و به مکان نامعلومی رفته هست. همین سرنخ کافی بود تا ماموران اطمینان یابند او از آینده دختر گمشده خبر دارد.

جست وجوها در این باره ادامه داشت تا این که پسر فراری را شناسایی کردند و او در مخفیگاهش بازداشت شد.

مرد جوان بعد از درگیری با دختر مورد‌ علاقه‌اش او را خفه کرد و جهت پنهان ماندن راز جنایت، جسد مقتول را به آتش کشید. 

متهم جوان با انتقال به پلیس آگاهی، بیانات ضد و نقیضی را مطرح کرد و مدعی شد با دختر جوان آشنایی نداشته و از آینده او خبری ندارد، ولی او در ادامه تحقیقات، سکوت خود را شکست و به قتل دختر جوان اعتراف کرد.

متهم جوان به افسر تحقیق گفت: من و دختر جوان از مدتی قبل با هم دوست بودیم. روزحادثه با هم قرار گذاشتیم که سر موضوعی جر و بحث کردیم. هنگامی که دعوایمان اوج گرفت، عصبانی شدم و او را خفه کردم. مانده بودم با جسد او چه کنم. ساعاتی کنار جسد دختر موردعلاقه ام ماندم.

وی افزود: بعد تصمیم گرفتم جسد را به مکان دیگری انتقال یافته کنم وآن را به آتش بکشم تا ردی از جنایت نماند. جسد را داخل خودرویم گذاشتم و به سمت اتوبان پایتخت کشور عزیزمان ایران ـ قم رفتم. همین طور سرگردان بودم و می ترسیدم دیر یا سریع ماجرا فاش شود و پلیس مرا دستگیر کند بنابراین جسد او را از ماشین بیرون آوردم و در حاشیه اتوبان با ریختن بنزین روی آن آتشش زدم. جسد را همان جا رها کرده و رفتم. ساعاتی بعد که برگشتم، دیدم جسد سوخته و شعله های آتش خاموش شده است است.

جنایت آتشین آخر دوستی پنهانی

با اعتراف های تکان دهنده مرد جوان، ماموران همراه او به محل سوزاندن جسد دختر جوان رفتند و بعد از چند ساعت جست وجو توانستند پیکر سوخته او را درحالی پیدا کنند که فقط بخشی از بدن او را یافتند و از بقیه پیکر او خبری نبود. بنابراین بقایای به جا مانده از جسد به پزشکی قانونی انتقال یافته شد. کارشناسان پزشکی قانونی بعد از انجام آزمایش دی. ان.ای از بقایای به جا مانده از جسد دختر جوان، هویت او را تائید کردند.

در ادامه تحقیقات، ماموران سرنخ هایی به دست آوردند که نشان می داد، دختر جوان در پایتخت کشور عزیزمان ایران به قتل رسیده هست. به همین علت پرونده این جنایت با قرار عدم صلاحیت پیگیری در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت. تحقیقات از متهم جوان جهت رازگشایی از دیگر ابعاد این پرونده و کشف بقایای جسد سوخته ادامه دارد.

مرد جوان بعد از درگیری با دختر مورد‌ علاقه‌اش او را خفه کرد و جهت پنهان ماندن راز جنایت، جسد مقتول را به آتش کشید. 

واژه های کلیدی: جنایت | انتقال | پرونده | تحقیقات | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog