سردتر ایران بازار قانون ماشین قانونی

سردتر: ایران بازار قانون ماشین قانونی شیشه دودی فصل گرما پلیس

گت بلاگز اجتماعی آموزش 25 میلیون خانواده در طرح ملی خادم تا سال 1400

معاون آموزشی، پژوهشی و فناوری جمعیت هلال احمر گفت: بیش از 25 میلیون خانواده تا سال 1400 به منظور مقابله با حوادث طبیعی در طرح ملی خادم آموزش می بینند.

آموزش 25 میلیون خانواده در طرح ملی خادم تا سال 1400

حمید جمال الدینی معاون آموزشی، پژوهشی و فناوری جمعیت هلال احمردر گفتگو با خبرنگار حوزه شهریگروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛با اشاره به موفقیت طرح ملی خادم در فاز نخست اظهار کرد:در طرح خادم آموزش های مورد نیاز به خانواده ها به منظور آمادگی در برابر حوادث طبیعی ارائه می شود.
وی افزود:فاز دوم این طرح بزرگ ملی را با توجه به موفقیت آن، در فاز اول شروع می کنیم.
معاون آموزشی، پژوهشی و فناوری جمعیت هلال احمر در ادامه افزود:در سال گذشته بیش از 200 هزار خانواده ایرانی در پایلوت طرح آموزشی طرح ملی خادم قرار گرفتند.

عبارات مهم : آموزش

جمال الدینی با بیان اینکه این طرح چگونگی مقابله با حوادث طبیعی را به خانواده ها آموزش می دهد گفت:کشور ما در برابر حوادث احتمالی زیادی از قبیل سیل، زلزله و دیگر بلایای طبیعی واقع شده است است و متاسفانه تلفات زیادی از حوادث طبیعی متوجه خانواده ها می شود از این رو آموزش طرح ملی خادم را باید در خانواده ها اجرا کنیم تا شاهد تلفات کمتری در حوادث طبیعی باشیم.
مسئول اجرای طرح خادم با بیان اینکه هزینه مراجعه و آموزش به هر خانواده ایرانی 100 هزار تومان است گفت: فاز دوم طرح ملی خادم از ابتدای خرداد ماه شروع شده است که بر این اساس تا آخر سال 700 هزار خانواده در پایلوت طرح ملی خادم آموزش می بینند.
وی با اشاره به اجرای این طرح از سوی جوانان این نهاد تاکید کرد: تا سال 1400 بیش از 25 میلیون خانواده در طرح ملی خادم آموزش می بینند.
جمال الدینی در آخر گفت: امیدوارم که با اجرا و نهادینه کردن این طرح شاهد تلفات کمتری در حوادث و بلایای طبیعی باشیم.
انتهای خبر /

واژه های کلیدی: آموزش | حوادث | طبیعی | آموزشی | ایرانی | خانواده | هلال احمر | طرح ملی خادم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog